Jesteśmy Polsko-Norweską firmą specjalizująca się w produkcji okien i drzwi w systemie skandynawskim, wyróżnikiem którego jest niekonwencjonalny, a jednocześnie praktyczny sposób otwierania – na zewnątrz. W swojej ofercie mamy pełen zestaw okien i drzwi charakterystycznych dla tamtejszego rynku. Czerpiąc wzorce od północnych sąsiadów, staramy się również popularyzować te rozwiązania w Polsce. Solidnie i zgodnie z naturą.
Firma Norwood została założona w 1999 roku. Na początku swej działalności zajmowała się sprzedażą drewnianych okien i drzwi produkowanych w skandynawskim systemie H. Od pierwszych dni działalności ściśle współpracowała z norweską firmą H-vinduet Fjerdingstad AS. Fjerdingstad to rodzinna firma, której już trzecie pokolenie zajmuje się produkcją H okien. Początki firmy sięgają roku 1948, dzisiaj dzięki doświadczeniu i inwestowaniu w nowoczesne technologie, firma jest jednym z czołowych przedsiębiorstw skupionych w grupie H – partner.
W dniu dzisiejszym firma Norwood poza sprzedażą i popularyzacją stolarki w systemie H, zajmuje się również jej produkcją. W chwili obecnej produkowana jest już cała gama okien i drzwi. Zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły do wprowadzenia na rynek i do H koncernu drzwi tarasowych przesuwnych. Ostatni rok zaowocował zakupem nowoczesnego parku maszynowego dzięki, któremu firma zwiększyła swe możliwości produkcyjne.