Drzwi balkonowe przesuwne SD to prosta konstrukcja charakteryzująca się wysoką niezawodnością. Drzwi przesuwne produkujemy wg indywidulanych wymiarów. Różnorodność sposobów otierania (balkon dwuskrzydłowy, trzy-, cztero skrzydłowy z jednym lub z dwoma skrzydłami przesuwnymi) pozwala na wykonanie drzwi balkonowych o szerokości nawet 6000 mm. Balkon jest wyposażony w obustronną klamkę, można zablokować skrzydło w dowolnej pozycji. W balkonie stosowane są dwa rodzaje progów – z drewna merbau i z kompozytu. Drzwi balkonowe przesuwne wykonywane są

z wysokiej jakośći kantówki sosnowej lub na życzenie klienta dębowej lub meranti. Drzwi wyposażone są w klamki w kolorze chrom, dostępne są także klamki w kolorze białym i mat chrom. W celu podniesienia bezpieczeństwa można zamontować wkładkę jednostronnie lub dwustronnie.
Powierzchnia balkonów pokrywana jest wysokiej jakośći farbami akrylowymi. Dostępne są wszytskie kolory z palety RAL lub NCS oraz kolory lazurowe z widoczną strukturą drewna.
Okna w zależnośći od profilu mogą być wyposażone w pakiet szybowy od  24 do 48 mm o współczynniku U od 1,1 do 0,5 W/m2K.

OKNO BALKONOWE PRODUKUJEMY W DWÓCH RODZAJACH PROFILI  ORAZ W WERSJI Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ.